Türkiye Şehit Gazi Hatıra AğaçlandırmasıGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

Türkiye Şehit Gazi Hatıra Ağaçlandırması

Bu haber 20 Ağustos 2019 - 20:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Jandarma, Sahil Güvenlik ve Emniyet Teşkilatları mensubu Şehitlerimizin aileleri ile Gazilerimiz ve ailelerine sosyal destek sağlamak üzere kurulmuş vakıf, dernek, spor kulübü ve federasyonlarına gelir temin etmek, sosyal içerikli kamusal projeleri hazırlamak ve gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur.

Merkezimiz yaptığı çalışmalar ve kendi ürettiği ürünlerden elde edilen satışlarla, 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılında Asker ve Polis Şehit Gazi Çocuklarının eğitimine burs için, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı’na 14 Bin TL, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı’na 50 Bin TL, Terörle Mücadele Gazileri Derneğine 3 BİN TL Nakit bağış yapılmıştır. Merkezimizden dernek ve vakıflarımıza yapılan maddi yardımların yanı sıra, irtibata geçtiğimiz bir çok hayırsever kişi ve kurumlar tarafından adı geçen kurumlara ve öğrencilerimize nakit olarak bağış yapılmasını sağlamıştır.

Merkezimiz ayrıca Gazilerimizin sosyal hayata adaptasyonu amacıyla spor faaliyetleri başta olmak üzere bir çok alandada kulüplerimize ve sporcularımızada maddi olarak desteklerini sürdürmektedir. 2018 – 2019 Eğitim Öğretim yılı için Şehit ve Gazi çocuklarımıza verilecek burslara mali kaynak oluşturmak üzere  destek kampanyası projeleri hazırlamış ve başarıya ulaşmıştır. Burs çalışmalarımız okullarımızın açılış dönemlerinde yapılmakta olup çalışmalarını işbirliği yaptığımız dernek ve vakıflarımızla sürdürmektedir.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak yaptığımız çalışmalara bir kaynak yaratmak amacıyla, Gaziler Sanat Atölyemiz kurulmuş, kurumumuzun atölyesinde Gazi yakınları istihdam edilerek, kamu kurum ve kuruluşlarına özel çalışmalar yapılmaktadır.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak başlattığımız Türkiye Şehit Gazi Hatıra Ormanları Projesinin ilk adımı olarak Ankara Şehit Gazi Hatıra ağaçlandırması çalışmamız başlamış bulunmaktadır.

81 ilde muhtarlıklarımız ve okullarımız ile yapılan çalışmada; ağaçlandırma kampanyamıza gereken finansı, bağış ve yardımlar ile değil, kamu kurumlarına, resmi ve özel kuruluşlara, bireylere satışını yaptığımız, Gaziler Sanat Atölyesinde ürettiğimiz tablolardan ve TÜRK TARİH KURUMU,  ATATÜRK ARAŞTIRMA MERKEZİ BAŞKANLIĞI ve DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINDAN (Atatürk, Türk Tarihi, İstiklal Savaşı ve Çanakkale Savaşı vb. Temalı) kitaplardan satın alarak, satışını gerçekleştirdiğimiz kitap satışlarından ve Atamızın ebedi istirahatgahı ANITKABİR‘in hediyelik eşya mağazasında satışı yapılan, atölyemizde üretilen Atatürk tablolarından elde edilen gelirlerle sağlamaktayız.

Katılım ve Katkılarınız için telefon numaramız; 0312 310 6245 – e- posta  adresimiz;  bilgi@gaziler.gen.tr   ve  gazilermerkezi@gmail.com ‘dur.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->