TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI İLE ÇALIŞMAMIZGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

TÜRKİYE GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİ VAKFI İLE ÇALIŞMAMIZ

Bu haber 26 Temmuz 2019 - 22:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi, şehit gazi camiasına hizmeti;  vatana hizmet sayan, çalışmaları ile örnek teşkil eden, bu yönde kurulmuş, camimıza hizmet veren ilk ve tek özel bir kuruluştur. Zaman içerisinde çalıştığı, işbirliği yaptığı dernek ve vakıf sayısını çoğaltarak, yerelde ve genelde hizmet ağını genişletmeyi hedeflemektedir.

Merkezimiz bu anlamda camiamız kuruluşları ile ortak projeler üreterek işbirliği yapmaktadır. Merkezimiz, Dernek ve vakıflarımıza kaynak yaratma ve camiamıza hizmeti en üst seviyeye taşımayı hedefleyip, basın yayın faaliyetleri, tanıtım ve satış faaliyetleri, halkla ilişkiler hizmetleri, ar-ge faaliyetleri, bilgilendirme toplantıları ve camiamız mensuplarına yönelik etkinlikler, buluşmalar ile organizasyonlar düzenlemektedir.

ŞEHİT GAZİ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİNE DESTEK AMAÇLI SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile yaptığımız ve tamamlanan çalışmada üzerimize düşen vazifeyi yapmanın gururunu yaşıyoruz. Başkentte eğitim görmekte olan, onlarca ŞEHİT GAZİ çocuğumuza desteklerinizle burs imkanı sağladık. Değerli desteklerinize çok teşekkür ederiz.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile yaptığımız eğitim desteği burslarının, çocuklarımızın eğitimine desteğinizin devamı için Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri vakfının bağış hesap numaralarına bağışlarınızı düzenli olarak yapmanız geleceğimizin teminatı gençlerimize büyük bir destek olacaktır. Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı burs çalışmalarına vakıf merkezi üzerinden devam etmektedir. Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak  Vakıf ile yaptığımız çalışmada bizlere desteğini esirgemeyen, Katkı ve katılım sağlayan tüm dostlarımıza tekrardan teşekkür ederiz.  Online Bağış yapmak için tıklayınız.

Genel bilgi, belge ve sorularınız için isterseniz ayrıca bizi arayabilirsiniz : 0312 310 6245   / 0312 807 4050

Nail KABALI

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü

BURS AMAÇLI VAKIF ÇALIŞMAMIZ HAKKINDA LİNK :  http://www.gaziler.org.tr/?/0/duyuru_detay/15 

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı

BAĞIŞ HESAP NUMARASI :  IBAN: TR93 0001 5001 5800 7294 2858 45   VAKIFBANK BALGAT ŞUBESİ

ŞUBE KODU:0089   IBAN : TR74 0001 5001 5800 7294 2857 99 

IBAN: TR540001001683065654625013   ZİRAAT BANKASI BAŞKENT ŞUBESİ   ŞUBE KODU:1683

 ZİRAAT BANKASI BAŞKENT ŞUBESİ   ŞUBE KODU:1683   TL BAĞIŞ HESABI   IBAN: TR64 0001 2009 407 0001 600 0077 

 

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı hakkında bilgi

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı, Ülke savunması, vatanın bölünmez bütünlüğü, milletin birlik ve beraberliği için mücadele eden, başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatı mensupları olmak üzere çeşitli kurumlarda görev yapan ve bu kutsal görevleri esnasında yaralanma veya uzvunu kaybetme sonucunda, yasayla kendilerine Gazilik unvanı verilen kahramanlarımız ile vazife malulleri ve şehitlerimizin milletimize emanet ettiği ailelerine ekonomik ve sosyal destek olabilmek amacıyla 9 Ekim 1994 tarihinde kurulmuştur.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı, 17.11.1999 tarih ve 99-13698 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile KAMU YARARINA ÇALIŞAN VAKIF STATÜSÜNE alınmıştır. Vakfımıza yapılan bağışlar vergi muafiyetine tabidir.

Vakfımız “Türk Vatanı ve Milletinin ebedi varlığını ve Yüce Türk Devletinin bölünmez bütünlüğünü muhafaza etmek amacıyla, ülkemizin her karış toprağına kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran Harp Malüllerimizin, Gazilerimizin, bu uğurda can veren dul ve yetimlerinin hatıralarını yüceltmeyi, sorunlarını hafifletmeyi, GAZİLİK kavramlarını saygınlığını ve kutsallığını canlı tutmayı ve bu kavramları yeni nesillere aşılamayı hedeflemektedir.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet teşkilatını birleştiren tek vakıftır.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı, 19 Eylül Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın Gazilik Unvanını aldığı günü \”GAZİLER GÜNÜ\” olarak yasalaşmasını sağlamıştır Türkiye Gaziler Vakfı, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatımıza bağlı olan Gazi, Gazi ve şehit ailelerine hizmet eden bir çok dernek ve kuruluşun çatı kuruluşu niteliğindedir.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı, Onursal Üyeleri Sırayla Tüm İstiklal, Kıbrıs, Kore, Güneydoğu Gazileri, Cumhurbaşkanı, Meclis Başkanı, Başbakan, Kolluk Komutanları ve Büyükşehir Başkanları Onursal üyeleridir.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı,
Genel Başkanı
Gazi Lokman AYLAR

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->