Şehit aileleri ve Gazilerimizden kayyum atamalarına destek – Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

 • DOLAR
  5,7092
  %0,56
 • EURO
  6,3190
  %0,88
 • ALTIN
  275,50
  %1,02
 • BIST
  100.339
  %-1,56
Şehit aileleri ve Gazilerimizden kayyum atamalarına destek

Şehit aileleri ve Gazilerimizden kayyum atamalarına destek

Büyükşehir Belediyesinde çalışırken HDP’li yöneticiler işten çıkarılan şehit yakınları ve , Büyükşehir önünde toplanarak kayyum atamasına destek verdi.

Sabah saatlerinde atanmasıyla Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi önünde toplanan şehit yakınları ve gaziler, kayyumu desteklediklerini açıkladı. Belediye binası önünde Türk bayrakları açan şehit yakınları ve gazilerimz, Diyarbakır ve ’na tam destek vereceklerini bildirdi.

Grup adına açıklama yapan Diyarbakır Şube Başkanı Reşit Can, 31 Mart yerel seçimlerinde Diyarbakır, ve Van Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilenlerin seçildikleri günden beri terör örgütü ile aralarına mesafe koymayarak onların propagandasını yaptıklarını söyledi.

Can, “Terörü sevindirici tavır ve davranışlardan vazgeçmeyen ve talimatları direkt Kandil’den alan, terör örgütüne destek veren, şehit yakınlarını işten çıkaran kişiler Türkiye Cumhuriyeti belediyelerinde başkanlık yapamaz. İçişleri Bakanlığımızın almış olduğu kayyum kararı şehit aileleri ve gazileri memnun etmiş ve desteklerimizi kazanmıştır. Biz şehit aileleri ve gaziler olarak halkların iradesiyle seçilen kişilere duyacağımız saygının tek şartı yıllardır milletimize zarar veren bebek katili terör örgütüne olan mesafeleridir. Terör örgütüne mesafe koymayana biz mesafe koyarız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

GAZİ TV
error: Content is protected !!
WhatsApp chat