Nazilli Belediye’si şehit ve gazileri unutmadı – Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

 • DOLAR
  5,7092
  %0,56
 • EURO
  6,3190
  %0,88
 • ALTIN
  275,50
  %1,02
 • BIST
  100.339
  %-1,56
Nazilli Belediye’si şehit ve gazileri unutmadı

Nazilli Belediye’si şehit ve gazileri unutmadı

Nazilli Meclisinde alınan kararlar, şehit ailesi gazileri mutlu etti. eşleri mezar alanı tahsis edilirken, Dallıca’daki Gölpark’a Şehit Muhammet Can Sevim’in ismi verildi. Nazilli Belediye Meclisi Ağustos ayı olağan toplantısı, Başkan Kürşat Engin Özcan’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Mecliste görüşülen 2 gündem maddesi ve ek gündem maddesi oy birliğiyle karara bağlandı. Meclis toplantısında alınan 3 karardan ikisi gazileri ve şehit yakınlarını sevindirdi.  Meclis gündeminde yer alan ‘Gaziler ve eşleri için mezar alanı tahsisi’ ve ‘Dallıca Gölpark’a Şehit Muhammet Can Sevim’in ismi verilmesi’ maddelerinin oy birliğiyle kabul edilmesi vatandaşların takdirini topladı.

Şehit yakınları ve gaziler alınan kararlardan dolayı Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve belediye meclis üyelerini teşekkür etti. Sosyal medyada yapılan yorumlarda alınan kararların memnuniyet verici olduğunu belirten vatandaşlar, oy birliğiyle karar alan meclis üyelerini ve Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı tebrik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

GAZİ TV
error: Content is protected !!
WhatsApp chat