KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN. - Ankara - Gaziler Sosyal Hizmetler MerkeziAnkara – Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.

Aziz milletimizin, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın, tüm İslam âleminin Kurban Bayramını kutluyor, bayramın ülkemizde ve yeryüzünde kardeşlik iklimini güçlendirmesini, tüm insanlığa barış, huzur ve esenlikler getirmesini Allah’tan temenni ediyoruz.

Kuşkusuz bu bayramlara erişmemize vesile olan kahraman şehitlerimizi, değerli ailelerini, gazilerimizi unutmamız mümkün değildir. En büyük övgüyü, mutluluğu şehit yakını ve gazilerimiz hak ediyor. Onlar vatan söz konusu olduğunda Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşında, Kore’de, Kıbrıs’ta terörle mücadelede, 15 Temmuzda eşlerini,  evlatlarını ülkesi, milleti ve devleti için şehadete uğurladılar. Şehit yakını ve gazilerimize merkezimiz ve milletimiz adına minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Kurban Bayramı yardımlaşma ve dayanışmayı artıran, sevgi ve merhameti çoğaltan en önemli günlerdendir. Kurban yakınlaşmadır, cömertliktir, paylaşmadır. Biz bu ruhla her türlü sıkıntıyı millet olarak el birliği ile aştık.

Bugün de sahip olduğumuz inanç ve ahlaki değerleri yaşatarak yaşlılarımızın ellerinden öperek hayır dualarını alacağız. Akraba ve komşularımızı gözeterek, çocukları, yetim ve öksüzleri sevindirerek Kurban Bayramını en iyi şekilde ihya edeceğiz.

Bu duygularla şehit yakını ve gazilerimiz başta olmak üzere aziz milletimizin ve İslam âleminin Kurban Bayramını bir kez daha tebrik ediyor, bayramın ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlikler getirmesini Allah’tan temenni ediyoruz.

Sosyal Medya'da Paylaş

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

error: Content is protected !!
WhatsApp chat