YEŞİL BİR VATAN İÇİN VARMISINIZ?Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

YEŞİL BİR VATAN İÇİN VARMISINIZ?

Bu haber 26 Temmuz 2019 - 23:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 2023 vizyonu kapsamında başlattığı Ağaçlandırma seferberliği ile Orman Bakanlığımızın 2023 yılına kadar dünyadaki her insan sayısı kadar, 7 milyar fidanı toprakla buluşturma kampanyasına kulak veren Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi;  Bizimde bu topraklarda izimiz var, gelecek nesillere söyleyecek sözümüz var diyerek, “Toprağı vatan yapan” kahraman şehit ve gazilerimiz adına 10 bin adet fidanı toprakla buluşturmak amacıyla Türkiye genelinde ağaçlandırma seferberliği başlatmıştır.

Ağaçlandırma seferberliğimizi köy muhtarlıkları ve Okullarımızla birlikte yürütmekteyiz.

“Türkiye Şehit Gazi hatıra ağaçlandırması” adıyla yürüttüğümüğüz çalışmaya şimdiye dek desteğini esirgemeyen kamu kurum ve kuruluşlarımızın yanı sıra, Çevre- doğa gönüllülerini, halkımızı, şirketleri ve STK’ları geleceğin paha biçilmeyecek mirasını birlikte oluşturmaya davet ediyoruz.

Köklerimiz olan köylerimizden başlayan seferberliğimizde, Şehitlerimizden emanet vatan topraklarına, gelecek nesillere bırakabileceğimiz bu mirasın daha temiz, daha yeşil bir vatan olmasını kim istemez? Ya da doğal yaşam alanları ormanlarımız yok edilirken, onların yerine yenilerini oluşturmaya kim ‘hayır’ der ?

Hepimizin hayalindeki YEŞİL BİR VATAN için yeni bir adımı gelin hep birlikte atalım.
Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi sizlerin desteği ile binlerce fidanı toprakla buluşturmayı hedefliyor.
Bir insan için bir yılda ortalama 7 yetişmiş ağacın kesildiği bu dünyada ”Benimle birlikte sevdiklerimin de dikili bir ağacım olsun” diyorsanız, adınıza, firmanız ve kurumunuz adına köylerimize ve okullarımızın bahçelerine yönelik yaptığımız fidan dikimi projemizde sizler de yer alın.

AVRUPA’DAN DESTEK OLMAK İÇİN :

( HEDİYE PAKETİ KARGO GÖNDERİM ÜCRETİ DAHİL)  https://iyzi.link/AAvVKQ

 

TÜRKİYE’DEN DESTEK OLMAK İÇİN :

( HEDİYE PAKETİ KARGO GÖNDERİM ÜCRETİ DAHİL)  https://iyzi.link/AAvVPQ

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezinin ağaçlandırma çalışmasına kulak vererek desteklerini esirgemeyen kamu kurumlarımızın, müdürlerimizin, amirlerimizin desteği ile yürüttüğümüz kampanyaya Çevre ve doğa gönüllüleri, şirketler, STK’larıda davet ediyor, gelin ülkemizi hep birlikte yeşillendirelim diyoruz. Kampanyamıza katılan tüm kurum ve kuruluşlarımızın isimleri ve kaç adet fidan ile katılım sağladıkları yakında web sitemizdende paylaşılacaktır.

Ülkemizde git gide bozulan doğa ile insan arasındaki  dengenin yeniden tesisi amacıyla, tüm varlıkların varoluş gayesine uygun, toplumda çevre ve ahlak bilincini arttırarak, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevre oluşmasına katkı sağlamak çerçevesinde daha YEŞİL ve YAŞANABİLİR bir VATAN hedefine el birliği ile ulaşmak istiyoruz. Bu hedefe hep birlikte ulaşmaya ne dersiniz?

81 ilde muhtarlıklarımız ve okullarımız ile yapılan çalışmada; ağaçlandırma kampanyamıza gereken finansı kamu kurumlarına, resmi ve özel kuruluşlar ile  bireylere satışını yaptığımız, Gaziler Sanat Atölyesinde ürettiğimiz tablolardan ve satışını yaptığımız TÜRK TARİH KURUMU yayını Atatürk kitaplarından, ayrıca; Atamızın ebedi istirahatgahı ANITKABİR‘in hediyelik eşya mağazasında satışı yapılan, atölyemizde üretilen Atatürk tablolarından elde edilen gelirlerle sağlamaktayız.

 

Katılım Şartları ; 

Ağaçlandırma seferberliğimize destek olmak için okullarımıza yahut sevdiklerinize hediye etmek üzere, verdiğiniz adrese gönderilecek, Atatürk konulu kitap, Onur Belgesi, Atatürk köşesi Tablo Takımı, Ahşap Plaket ve Fidan Dikim Serftifikasından oluşan hediye paketlerimizden satın alabilir,  satın alacağınız kitap ve kanvas tablolarla bize destek olabilirsiniz. 

Katılım ve Katkılarınız için telefon numaramız; 0312 310 6245 – e- posta adresimiz; gazilermerkezi@gmail.com 

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->