Gazilerimizle Beraberiz.Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

Gazilerimizle Beraberiz.

23 Temmuz 2018, 09:49 TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinde tedavi görmekte Güneydoğu Gazilerimizden, Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezine Ziyaret. TSK REHABİLİTASYON VE BAKIM MERKEZİNDE Tedavi görmekte olan tüm Gazilerimizin çocuklarının eğimine burs sağlayabilmek amacıyla kaynak arayışında olan Gaziler Sosyal Merkezi olarak daha fazla gazi ailemize yardımcı olabilmek maksadıyla projeler üretmeye devam ediyoruz. Çalışmalarımıza omuz veren gazilerimiz […]

Bu haber 25 Temmuz 2019 - 15:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.
23 Temmuz 2018, 09:49

TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinde tedavi görmekte Güneydoğu Gazilerimizden, Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezine Ziyaret.

TSK REHABİLİTASYON VE BAKIM MERKEZİNDE Tedavi görmekte olan tüm Gazilerimizin çocuklarının eğimine burs sağlayabilmek amacıyla kaynak arayışında olan Gaziler Sosyal Merkezi olarak daha fazla gazi ailemize yardımcı olabilmek maksadıyla projeler üretmeye devam ediyoruz.

Çalışmalarımıza omuz veren gazilerimiz merkezimizi yalnız bırakmıyorlar.  Bu ulvi yolda her türlü desteğe açık olduklarını ve bundan sonraki süreçtede yanımızda olduklarını belirten gazilerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden genel müdürümüz Nail KABALI Gazilerimizin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  Vatan size minnettardır.

Sizlerin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz, inşallah ilerleyen günlerde Çalışma Bakanlığı ile ortak bir proje ile hem gazilerimize yeni iş ve istihdam alanları yaratacak, hem yeni kurulacak olan sosyal tesislerimiz ile, gazilerimizin spor etkinliklerini yapacakları ve Ankara’nın göbeğinde doğa ile başbaşa bir ortamda aileleri ile vakit geçirebileceği, düğün nişan sünnet etkinliklerini yapabilecekleri bir tesis hazırlığında olduklarını belirterek, ayrıca eğitim desteği için yeni taleplerinide almaya devam ettiğimizi dile getirerek, gazilerimizle beraberiz,  her zaman yanınızdayız, birlikteyiz.

Gazilerimize daha iyi şartlarda daha fazla hizmet sağlamak için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Şuanda tek gelirimiz yayın ve promosyon gelirimiz mevcut. İmkanlarımız arttıkça hizmetlerimizde artacak dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->