Gazilerimiz Ve Şehit Ailelerimize Yönelik Evde Bakım HizmetleriGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

Gazilerimiz ve Şehit Ailelerimize Yönelik Evde Bakım Hizmetleri

Bu haber 01 Temmuz 2019 - 20:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak değerli gazilerimize ve şehit ailelerimize yönelik başlattığımız çalışmada yaşı itibariyle bakıma muhtaç hale gelen Kore ve Kıbrıs Gazilerimiz ile terör saldırısında uzuvlarını yitirmiş gazilerimize, şehit anne babalarına yönelik evde bakım hizmetlerine başlamış bulunmaktayız.

Hizmetimiz ayrıca çalışmak zorunda olan şehit ailesi ve gazilerimizin çocuklarının bakımınıda kapsamaktadır. Hizmetimiz gelen taleplere göre güvenlik güçleri mensupları aileleri ve emeklilerine yönelik olarakta genişleyecektir.

Bakıcılık hizmetimizde ev işleri yardımcılığıda vardır. Temin ettiğimiz personelimiz, günlük getir götür işlerini yaparak, bakımını yaptığı bireye yardımcı olur.

Bakımını üstelndiğimiz bireylerin faturaları ödeme ya da ev işlerini tek başına yapamadıkları zamanlar için yardımcılığını üstlenecek ve onlara arkadaşlık edecek olan kişilerden tercih edilmektedir.  İşbirliği yaptığımız kurumların referansı ile işe alınan, eğitimli ve bu konuda deneyimli kişiler, yaşlı bireylerin sosyalleşebilmesi için destek vermektedir.

Evde bakım ihtiyaçlarınız için her zaman güvenilir bir hizmet alabileceğiniz merkezimiz, sizin için en iyi hizmeti verecek güvenilir ekipleriyle Ankara’nın her bölgesinde yatılı ya da gündüzlü yaşlı yardımcısı ve bakıcısı temin etmektedir.

Siz de gözünüzün arkada kalmaması için bizimle çalışabilirsiniz ve hayatın yükünü biraz omuzlayabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen saygın vakıf ve dernekleri ile çalışan merkezimiz, bu yönde personel desteğini yine başta şehitlerimizin ve gazilerimizin yakınlarından oluşan, bu yönde gerekli kurs ve eğitimi alarak belgesini almış,  güvenilir ve deyenimli personellerden oluşacak ve personel desteği işbirliği yaptığımız dernek ve vakıflarımız ile açılacak kurslarla sağlanacaktır.

Hizmetten yararlanmak için bizlere 0312 310 62 45  numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->