Anıtkabir Ile İşbirliği AnlaşmasıGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

Anıtkabir ile İşbirliği Anlaşması

Bu haber 20 Ağustos 2019 - 21:26 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi tarafından yaptığımız proje ve çalışmalarımıza kaynak yaratmak amacıyla kurduğumuz Gaziler Sanat Atölyemiz, Anıtkabir Komutanlığına bağlı faaliyet göstermekte olan Anıtkabir Derneği hediyelik eşya mağazasının ahşap hediyelik ürünleri imalatçısı ve tedarikçisi oldu.

Konuyla ilgili bilgi veren yönetim kurulu başkanımız E. Kurmay Albay Ahmet Aydın YILMAZ;

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak kurduğumuz Gaziler Sanat Atölyemizde başta okullar olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşlarına özel olarak ürettiğimiz ürünlerle 2018 / 2019 eğitim öğretim yılında asker ve polis şehit gazi çocuklarımıza eğitim bursu verilmesi amacıyla asker ve polis vakıflarımıza 70 bin TL bağış yaptık, Çanakkale Savaşı Anma Etkinlikleri Düzenledik. Türk dünyasına açılmak, Türk kültür ve birliğine sahip çıkmak, kahramanlarımızı şad ve yad etmek amacıyla bir gönül ve kültür köprüsü olarak, Azerbaycan merkezli Uluslarararası Gaziler Teşkilatının kuruluşunu gerçekleştirdik. Ayrıca yurt genelinde Şehit- Gazi Hatıra ormanı ağaçlandırma çalışması yapmaktayız.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Sanat Atölyesi olarak Anıtkabir Komutanlığına bağlı faaliyet gösteren Anıtkabir Derneği İktisadi İşletmesinin Anıtkabir içinde bulunan hediyelik eşya mağazasında ürünlerimizin satılması bizim için hem sevinç hemde gurur kaynağı oldu. İnşallah ilerleyen süreçte bir çok kamu kurum ve kuruluşu ile birlikte çalışacağız. Kamu kurum ve kuruluşlarımızın ihtiyaç duyduğu ürünleri merkezimiz atölyesinde üretip imal ederek, hem şehit gazi yakınlarımızı atölyemizde istihdam edeceğiz hemde, elde eden gelirlerle şehit aileleri ve gazilerimize yönelik projelerimize kaynak sağlamış olacağız dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->