Gazi Tv Kampanya DuyurusuGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

Gazi Tv Kampanya Duyurusu

GaziTV Türkiye’nin İlk Milli Savunma Kanalı İçin Kampanya Duyurusu

Türkiye’nin İlk Milli Savunma Kanalı İçin Kampanya Duyurusu.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezinin kuruluş temelini oluşturan GaziTV televizyonumuzu uyduya taşımak için kampanya başlatmış bulunmaktayız.

Yıllardır gazilerimize ve kahraman güvenlik güçlerimize yönelik yaptığımız dergi – gazete – internet haberciliği yayıncılık çalışmalarımızın devamı olarak kurduğumuz ve sesi olduğumuz camiayı birlikte yaptığımız etkinliklerle bir araya getirmeyi hedefleyen Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak gerek yaptığımız organizasyonlar ile gerekse Gazilerimize yönelik spor faaliyetlerine destek olarak, gerek gazilerimize yönelik interaktif dershane – eğitim faaliyetleri ile dostlarımızın destekleri ve gazilerimizin fedakarlıkları ile küçük bir zaman dilimine çok şeyler sığdırdık.

Türkiye’nin ilk Milli Savunma kanalı olma yolunda, temellerini 2003 Yılında Mehmetçik TV olarak attığımız ve 2016 yılından itibaren GaziTV televizyonu olarak devam dediğimiz internet televizyon yayıncılığında çok mesafeler kat ettik. Gazi TV Şuanda İnternetli Uydu alıcıları üzerinden, Mobil ve Masaüstü tüm cihazlardan izlenebilmektedir.

Türkiye şartlarında RTÜK Televizyon lisansı ücretlerinin çok pahalı olmasından dolayı, Uydu tv kanalı olma yolunda attığımız ilk adım olarak Eski Özel Kuvvetler Komutanı E. Generel Abdullah Kılıçarslan paşa, yine Özel Kuvvetlerden Emekli asker olan Mustafa Özdemir ve kurucumuz, Gazeteci Nail KABALI iştirakinde Gürcistan devletinde kurulan Mehmetçik LTD olarak GaziTV Avrupa –  TV lisansı alma çalışmalarımızda devam etmektedir.

Asker – Polis Şehit Gazi Camiasının sesi olan, Güvenlik Güçlerini, Savunma Sanayii’ni, Milli değer ve yargılarımızı, kahramanlarımızı ekranlarına getiren TV kanalımızı artık UYDU TV kanalı olarak çok geniş kitlelere ulaştırmak, Türksat Uydusu üzerinden Avrupa’dan Afrika’ya uzanan bir coğrafyada Türk Milletinin sesi olmak istiyoruz.

Yıllardır gerek gazete – dergi abonelikleri, gerek reklamlarınız, gerekse hazırladığımız kitap – promosyon setleri ile çalışmalarımıza destek oldunuz.

Gün birlik ve beraberliğimizi gösterme günü. Gün, TV kanalımızın uydu TV kanalı olarak kuruluşu için destek olmak günüdür.

GaziTV Vatansever dostlarımızın omuzları üzerinde ve destekleri sayesinde Uydu TV kanalı olacaktır.  GaziTV’yi uyduya taşımak amacıyla hazırladığımız Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından oluşan, Çanakkale kitap setini, yanında şanlı Türk bayrağımız ve Onur Belgemiz ile birlikte hazırladığımız setimizin satışını gerçekleştirmekteyiz.

3 Kitap, 1 Adet Bayrak ve Onur Belgemizden oluşan sponsorluk destek paketimizin fiyatı resmi faturası dahilinde KDV dahil 300 TL’dir.

Yanında Gazi Dergisi olarak hazırladığımız  1 yıllık dergi aboneliğimiz hediye edilecektir.  Desteklerinizden dolayı TV kanalımızda ve dergimizde kurumumuz, kuruluşunuz veya şahsınız adına teşekkür mesajı yayınlanacaktır.

GaziTV sponsorluk destek paketi kitap setimizden alarak vereceğiniz desteklerle kurulacak TV kanalımız,

1. Milli Değerlerimizi ve Kültürümüzü tanıtmaya yönelik

2. Güvenlik Güçlerimizin Sesi olarak

3. Şehit – Gazi Camiasının, Dernek ve Vakıflarımızın Sesi Olarak

4- Milli Savunma Kanalı, Savunma Sanayiinin Ekranı olarak,

5- Hergün Milli Eğitim Müfredatına uygun içerikte bir Eğitim – Ders kanalı olarak

6 – Türk Milletinin ve Devletinin bir neferi olarak

Bağımsız, Kaliteli, Özgün içerikte. Tematik yayın yapacak olan, TV kanalımız ayrıca Dünya’da ilk olarak kurulacak Milli Savunma kanalı olma özelliği taşımaktadır. Değerli Desteklerinizi bekler, Saygılar sunarız.

paykasa bozum

error: Content is protected !!

buy youtube views

!--End of Tawk.to Script-->