Etkinliğimizi Gerçekleştirdik.Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

Etkinliğimizi Gerçekleştirdik.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Çanakkale Savaşının 103. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Bekleyiş isimli müzikal tiyatro etkinliğimiz Mamak/ Ankara  Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Kongre Merkezinde yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Kültür Bakanlığı ve Mamak Belediyesinin destekleri ile düzenlediğimiz etkinlik, Şehitlerimize saygı duruşu ile başlayarak Genel Müdür Nail KABALI’nın açılışında, ve Ankara Barosu adına katılım sağlayan […]

Bu haber 25 Temmuz 2019 - 15:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Çanakkale Savaşının 103. Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Bekleyiş isimli müzikal tiyatro etkinliğimiz Mamak/ Ankara  Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Kongre Merkezinde yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Kültür Bakanlığı ve Mamak Belediyesinin destekleri ile düzenlediğimiz etkinlik, Şehitlerimize saygı duruşu ile başlayarak Genel Müdür Nail KABALI’nın açılışında, ve Ankara Barosu adına katılım sağlayan Avukat Ahmet Erdem AKYÜZ’ün sunumunda,  gerçekleşti.

Bilkent Gaziler Rehabilitasyon Merkezinden gelen değerli gazilerimizin, resmi ve özel kurum temsilcilerinin, öğrencilerimizin ve halkımızın katılımında gerçekleşen etkinliğimizde, Ankara Devlet Türk Halk Müziği Gençlik Korosu, Çınar Kültür Sanat Derneği, Bozok Tiyatro Topluluğu ve Ankara Seymenler Kulübü’nün hazırladığı gösteri sahnelendi.

GaziTV – Osmanlı Engelli Gaziler Spor Kulübü oyuncuları, Terörle Mücadele Gaziler Derneği üyelerimizin hazır olduğu etkinliğin sonunda, Etkinliğe emek veren müzisyen ve sanatçılara, onursal başkanımız Eski Özel Kuvvetler Komutanı, Emekli Tuğgeneral Abdullah KILIÇARSLAN paşa ve Av. Ahmet ERDEM AKYÜZ tarafından hediye takdimleri yapıldı.

Gerek etkinliğimize gelerek bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza, gerekse çelenk ve tebrik mesajları ileten kurumlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Not: 19 Mart 2018 tarihinde Nazım Hikmet Kültür Merkezinde düzenlemek istediğimiz etkinlik Kültür Bakanlığından gelecek olan ekibin aynı gün başka bir yerde görevlendirilmesinden dolayı 26 Nisan 2018 Tarihine ertelendi.  Etkinliğin afiş, broşür, gazete, radyo ve  TV reklamlarında tanıtımı için bütçe oluşturmak maksadıyla bastırılan biletler Ulusal Kanal televiyonunda yayınlanan reklamlarımızla tanesi 50 TL karşılığında yaklaşık olarak 200 Adet satıldı. Geri kalan biletler Maliye’ye teslim edilmek üzere Merkezimizde durmaktadır. Halka açık, ücretsiz olarak afişlerin yaptırıldığı, gelen müzisyenlerin servis ücreti,  yemek ücreti, afiş, branda, broşür ve TV tanıtım ücreti olarak geceye 10 bin TL bir bütçe harcandı.

 

 

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->