EMNİYET TEŞKİLATI ŞEHİT AİLELERİ VAKFI İLE ÇALIŞMAMIZGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

EMNİYET TEŞKİLATI ŞEHİT AİLELERİ VAKFI İLE ÇALIŞMAMIZ

Bu haber 26 Temmuz 2019 - 22:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi, alanında özel olarak kurulan ilk ve tek sosyal hizmet merkezi olma özelliğini taşımakta olan, Şehit Gazi Camiası içinde bulunan dernek, vakıf, kurum ve kuruluşlar ile ortak projeler üreten özel bir kuruluştur.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi, şehit gazi camiasına hizmeti;  vatana hizmet sayan, çalışmaları ile örnek teşkil eden, bu yönde kurulmuş, camimıza hizmet veren ilk ve tek özel bir kuruluştur. Zaman içerisinde çalıştığı, işbirliği yaptığı dernek ve vakıf sayısını çoğaltarak, yerelde ve genelde hizmet ağını genişletmeyi hedeflemektedir.

Merkezimiz bu anlamda camiamız kuruluşları ile ortak projeler üreterek işbirliği yapmaktadır. Merkezimiz, Dernek ve vakıflarımıza kaynak yaratma ve camiamıza hizmeti en üst seviyeye taşımayı hedefleyip, basın yayın faaliyetleri, tanıtım ve satış faaliyetleri, halkla ilişkiler hizmetleri, ar-ge faaliyetleri, bilgilendirme toplantıları ve camiamız mensuplarına yönelik etkinlikler, buluşmalar ile organizasyonlar düzenlemektedir.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı ile başlattığımız çalışma gereği, vakıfa gelir sağlamak amacıyla Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı’nın 2019 yılı takvimi, ajandası ve dergisinden oluşan Emşav paketleri hazırlanmış, Emniyet Teşkilatı Gazileri ve Şehit Ailelerine yönelik hizmet vermekte olan vakıfa ait ürünler; Polisim Dergisi, Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Bülteni, Çanakkale konulu kitap, Ajanda ve Teşekkür belgemizle birlikte  1 Ekim 2018 tarihi itibari ile Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi tarafından resmi kurum ve özel kuruluşlara dağıtım ve gönderimine başlanmıştır.  Talep için telefon numaramız; 0312 310 6245’dir.

 Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Hakkında Bilgi ; 

Vakfımız; vatan, millet, bayrak gibi kutsal değerler uğruna canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizin geride kalan ailelerine sahip çıkmak, şehitlerimizin nurlu, gazilerimizin onurlu insanlar olarak toplumda hak ettikleri saygın yeri edinmeleri amacına yönelik faaliyetlerde bulunmak üzere kurulmuştur. Şu an da 10 ilde şube temsilciliğimiz bulunan vakfımız, Türk Polis Teşkilatımızın yaklaşık 1600 şehit ve 700 gazi ailesine hizmet sunmaktadır.

Vakıfımız kurulduğu tarihten bugüne kadar bütçesi doğrultusunda şehit ve gazi ailelerine maddi yardımlarda bulunmuş; Şehit ve Gazi çocuklarının düğün, nişan, sünnet gibi mutlu günlerinde maddi-manevi olarak yanlarında olmuştur.

Aynı zamanda Vakıf Genel Merkezi ve Şubelerimiz olarak Şehit ve Gazi ailelerimizin kamu kurum ve kuruluşları nezdinde hukuki işlemlerinin takipçisi olarak sorunlarının giderilmesine yönelik çalışmalarımızı da sürdürmekteyiz.

Vakıf internet sitesi : www.emsav.com.tr  Polisim Dergisi :  www.polisimdergisi.com

 

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->