Dualarımız Kahraman Türk Ordusu İçin. - Gaziler Sosyal Hizmetler MerkeziGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

SON DAKİKA

Dualarımız Kahraman Türk Ordusu İçin.

Bu haber 09 Ekim 2019 - 18:23 'de eklendi ve 1050 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın duyurduğu üzere ülkemizin güvenliğini tehdit eden, Suriye’deki terör gruplarını etkisiz hale getirmek ve bölge’de oynanan oyunları, kurulan tezgahları bozmak üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerinin öncülüğünde, Barış Pınarı Harekatı başlamış ve  Türk askerleri Suriye bölgesine girerek PKK/YPG’ye ait hedefleri vurmaya başlamış bulunmaktadır.

Hudutlarımızın güvenliğini sağlamak, sınırlarımızın güneyinde bir terör koridoru oluşturulmasını engellemek, DEAŞ ve PKK/KCK/PYD-YPG başta olmak üzere milli güvenliğimize tehdit oluşturan terör örgütleri ve teröristleri etkisiz hale getirmek, yerinden edilmiş Suriyelilerin evlerine ve topraklarına dönüşleri için uygun şartları sağlamak maksadıyla Barış Pınarı Harekatı  uygulanmaya başlamıştır. Yıllardır ülkemizde katliamlar yapan, asker, polis, korucu, siviller ve kundaktaki bebeleri dahi katletmekten geri kalmayan pkk terör örgütü’ne ve uzantısı diğer terör örgütlerine karşı en iyi çözüm teröristi imha etmektir.  Teröristle masada çözüm olmayacağı geçmişte yapılan hatalardan aşikadardır. Ülkemizi tehdit eden, kalleşçe, kahpece binlerce vatan evladına kıyan, Küresel güçlerin piyonu haline gelen Teröre karşı en iyi çözüm, en iyi adalet namludadır.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin kuzeyinde terör örgütlerine yönelik Barış Pınarı Harekatı’nı yürekten destekliyoruz.  Türk Ordusu’na sonsuz güven duyuyor, Mehmetçiğimizin sağ salim yurdumuza dönmesi için dua ediyoruz. Harekatın başarıya ulaşacağına inancımız tamdır. Gücünü Türk milletinden ve tarihinden alan kahraman ordumuzun muzzaffer olmasını ve bir an evvel coğrafyamızda huzurun hakim olmasını temenni temenni ediyoruz. Allah ordumuzun, devletimizin ve milletimizin  yar ve yardımcısı olsun.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

error: Content is protected !!
WhatsApp chat