DESTEKLEDİĞİMİZ KURUMLAR - Gaziler Sosyal Hizmetler MerkeziGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

DESTEKLEDİĞİMİZ KURUMLAR

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak ülke çapında 3000’den fazla kurum ve kuruluş ile etkileşim halindeyiz. 

Hedeflerimiz doğrultusunda işbirliği yaptığımız kuruluşlar ise sırasıyla aşağıda verilmiştir.  

  • next png icon ile ilgili görsel sonucu   TÜRK KÜLTÜRÜNÜ ARAŞTIRMA VE TANITMA VAKFI 

1998 Yılında kurulan Vakfımız,  Türk milletinin tarihini, milli kültürünü, kahramanlarını, örf ve adetlerini  yaşatmak, vatan ve millet bilincini, sevgisini aşılamak, gelecek nesilllere aktarmak ve bu yönde, sosyal ve kültürel, çalışmalar yapmak üzere kurulmuştur.

Vakfımızın kuruluş yıllı 1998 olup vakıf başkanımız Nail KABALI’dır

——————————————————————————————————–

  • next png icon ile ilgili görsel sonucu   GÜVENLİK GÜÇLERİ VAZİFE MALÜLLERİ DERNEĞİ 

2014 YILINDA kurulan  Güvenlik Güçleri Vazife Malülleri Derneğimiz, Şehit aileleri, gaziler ve asker ve polis emeklileri tarafından kurulmuştur. Derneğimiz İzmir Merkezli olarak faaliyet göstermektedir. Derneğimizin  başkanlığını Nail KABALI yapmaktadır.

—————————————————————————————————————–

  • next png icon ile ilgili görsel sonucu   ULUSLAR ARASI GAZİLER TEŞKİLATI CEMİYETİ
  •  İNTERNATİONAL VETERANS ORGANİZATİON MAHDUM MESULİYETLİ CEMİYETİ  

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi tarafından, Azerbaycan’ın başkenti; Bakü’de kurulmuş ve Türk Dünyası Gazilerimizle birlik ve dayanışma sağlamak amacına yönelik hizmet vermektedir. Kuruluşumuz faaliyetlerini Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi ile devam ettirmektedir.  Kuruluşumuz 2019 yılında kurulmuş olup, kurucumuz Nail KABALI’dır.

———————————————————————————————————

2018 -2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ŞEHİT GAZİ ÇOCUKLARINA YÖNELİK

İŞ BİRLİĞİ YAPTIĞIMIZ, BURS DESTEĞİ VERDİĞİMİZ KURULUŞLAR ;  

  •  –  Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı ile Polis Şehit ve Gazi Çocuklarının eğitimine destek amacıyla başlattığımız çalışma gereği vakıfa hazırladığımız 2018 takvimi satışlarından elde edilen gelirlerle merkezimizden, vakıfa şehit polis ve gazi çocuklarına burs verilmesi amacıyla 55 Bin TL bağış yapılmıştır.  1998 Yılında kurulan Emşav Vakfı Başkanlığını Gazi  Abdurrahman YILMAZ yapmaktadır.

————————————————————————————————————————————

  •  –  Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile 15 Temmuz Şehit ve Gazi Çocuklarıda dahil, eğitime destek amacıyla başlattığımız çalışma gereği vakıfa hazırladığımız ay yıldız saatlerinin gelirinden merkezimizden vakıfa şehit ve gazi çocuklarına burs verilmesi için 15 Bin TL bağış yapılmıştır.
  • Bilgi için tıklayınız:  http://www.gaziler.org.tr/?/0/duyuru_detay/15  
  • 1999 yılında kurulan Türkiye Gaziler ve Şehit Aİleleri Vakfının Başkanlığını Gazi Lokman AYLAR yapmaktadır.

  • next png icon ile ilgili görsel sonucu   GAZİLER AMPÜTE SPOR KULÜBÜ

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak, Türkiye Ampüte Süper Lig Şampiyonu ve Avrupa şampiyonu  olan Gaziler Ampüte Spor Kulübümüzün her zaman yanında olarak desteklerimiz olmuş ve imkanlar dahilinde desteklerimiz sürmektedir. Kulüp Kurucusu ve Teknik Direktörü: Gazi İsmail TEMİZ’dir.

———————————————————————————————————

next png icon ile ilgili görsel sonucu   TERÖRLE MÜCADELE GAZİLERİ DERNEĞİ 

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak, İzmir Merkezli Terörle Mücadele Gazileri Derneği’ne 2019 Yılı Şubat Ayı İçinde Terörle Mücadele Gazilerinin çocuklarına yönelik eğitim bursu yardımı amacıyla tarafımızdan 3 Bin TL bağış yapılmıştır.İzmirli çocuklarımıza yönelik burs faaliyetlerini dernek kendi imkanları ile sürdürmektedir. İzmir merkezli Terörle Mücadele Gazileri Derneği’nin Dernek Başkanlığını Gazi Ender DENİZ yapmaktadır.

—————————————————————————————————–

  • next png icon ile ilgili görsel sonucu   HİLAL EĞİTİM SAĞLIK KÜLTÜR ve DAYANIŞMA DERNEĞİ

Hilal Eğitim Sağlık ve Kültür Derneğimiz ile çocuklarımızın daha sağlıklı ve  eğitimli bireyler olması için çalışıyoruz. Bu yönde projeler geliştiriyoruz. Gençlerimizi Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, inançlara saygılı, vatansever gençler olarak geleceğe hazırlama azminde ve hedefindeyiz. Derneğimiz  başkanlığını Nail KABALI yapmaktadır.

BU AY ÇOK OKUNANLAR

GÜNLÜK HABER AKIŞI

SON DAKİKA HABERLERİ

paykasa bozum

error: Content is protected !!
buy Instagram followers

buy youtube views

!--End of Tawk.to Script-->