Cumhurbaşkanımız Gazilerimizi Konuk Etti. - Gaziler Sosyal Hizmetler MerkeziGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

SON DAKİKA

Cumhurbaşkanımız Gazilerimizi Konuk Etti.

Bu haber 20 Eylül 2019 - 5:22 'de eklendi ve 1083 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziler Günü dolayısıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve beraberindeki gazileri Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

Başkan Erdoğan, Gaziler Günü dolayısıyla Aile Bakanı Selçuk ve beraberindeki gazileri Külliye’de kabul etti. Gazilerle tek tek ilgilenen Erdoğan, “En büyük arzumuz, şehit ve gazilerimizin emanetini muhafaza etmek” dedi.

Kabul sonrası konuşan Genelkurmay Başkanlığı önünde 15 Temmuz’da gazi olan ve babası ile eniştesini şehit veren Ülkü Sayın, “Biz, belki o hainlerle bir gün savaştık ama Cumhurbaşkanımız o hainlerle her gün savaş içinde” dedi. Kıbrıs Gazisi Mehmet Erdoğmuş, “Çocuklarımıza, torunlarımıza kadar sordu. Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Güneydoğu gazisi Adnan Oğuz da “Gazilik ‘nurlanmış’ demektir. Sayın Cumhurbaşkanımız da bizi onore etti. Sorunlarımızı dile getirdik, sağ olsun devletimiz ilgileniyor” dedi. El Bab gazisi Hasan Karaman ise “Ben El Bab’da iki kere yaralandım. Vücudumda 289 dikiş var. Tekrar Fırat’ın doğusuna operasyon olursa gönüllüyüm dedim” ifadelerini kullandı. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

error: Content is protected !!
WhatsApp chat