BİR MEKTUBUM VAR PROJESİGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

BİR MEKTUBUM VAR PROJESİ

Bu haber 26 Temmuz 2019 - 22:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak düzenlediğimiz “Bir Mektubum Var Projesi” duyurusu.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Şehit ve gazi çocukları ile yetimlerin hayallerini gerçekleştirmek amacıyla “Bir Mektubum Var Projesi”ini başlatmış bulunmaktayız. Projemizin duyulması için sivil toplum kuruluşları, medya kuruluşları ve sosyal medya sayfalarından destek bekliyoruz.

“Şehitlerimiz, vatanı, bayrağı, dini için, şahadete gül bahçesine girercesine koşmuş ve canlarını bu aziz vatan için feda etmişlerdir. Şehitlerimizin, geride bırakmış olduğu kutsal emanetlerinde sahip çıkmanın, devletimizin görevi olduğunu düşünerek, şehit çocuklarımızın ve gazi çocuklarımızın hayal ettiği ve eksik olarak gördüğü uygulamaları, hayalleri,  duygu ve düşüncelerini, direkt olarak Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı makamına yazılması için bir proje / etkinlik başlatmış bulunmaktayız.

Türk toplumunda devlet babadır. Dolayısıyla devlet aynı zamanda şefkattir, aynı zamanda otoritedir. Ama kudret kadar, şefkat tarafı ağır basan en önemli yapıdır. Dileğimiz şehitlerimizin kutsal emanetleri ve gazilerimizin çocukları sahipsiz kalmasın. Hayallerini gerçekleştirsinler ve içlerinde herhangi bir uhde kalmasın. Bu anlayışla şehit çocuklarımızın ve gazi çocuklarımızın birer mektup yazmak suretiyle düşüncelerini devletin en üst makamı olan Cumhurbaşkanlığına iletmek üzere “Bir Mektubum Var” projesini başlatmış durumdayız.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak çocuklarımızın hayallerinin bir nebze olsun gerçekleştirilmesi arzusu içinde hayallerini ve düşüncelerini paylaşsın istiyoruz.  Biz de böylelikle şehitlerimize vefa duygumuzu yerine getirelim ve geride bıraktıkları emanetlerine ve şehitlerimize bir nebze olsun vazifemizi yerine getirelim arzusu, niyeti ve hedefindeyiz.

Çocuklarımızın, eğitimden, spora, sosyal faaliyetlerden, hizmetlere kadar tüm duygu ve düşüncelerini konu alan mektuplarını Cumhurbaşkanlığı makamına ileterek dile getirmesini, eksik gördüğü, teşekkür etmek istediği aklına gelen her türlü duygu ve düşüncelerini yazması amacıyla düzenlediğimiz etkinliğine katılım sağlamak isteyen çocuklar,  Mektup Başlığına, ” Bir Mektubum Var” yazarak  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe-Ankara-Türkiye adresine göndererek talep, duygu ve düşüncelerini dile getirebilirler. Unutmayın; Ne kadar çok mektup o kadar fazla dikkat. Haydi çocuklar Mektup Başına !

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->