'Bir Iş De Sen Ver Istihdam Et' Kampanyası - Gaziler Sosyal Hizmetler MerkeziGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

SON DAKİKA

‘Bir iş de sen ver istihdam et’ Kampanyası

Bu haber 27 Temmuz 2019 - 23:39 'de eklendi ve 10200 kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

Gaziler ve şehit yakınlarına ‘Bir iş de sen ver istihdam et’ kampanyası başlattı. İşte  yapılan o açıklama;

Haydi Türkiyem gün vefa borcumuzu ödeme günüdür.   Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak gazilerimizin ve şehitlerimizin yakınlarına ‘Bir iş de sen ver istihdam et’ kampanyasını başlatmış bulunmaktayız.

Güzel ülkemin güzel insanları bugün hepimiz evimizde ailemizle sevdiklerimizle çoluk çocuğumuzla huzur içerisinde güven içerisinde yaşayabilmekteyiz.

Bizlerin huzuru ve refahı için ülkemizin her köşesinde vatani görevini yaparken can veren şehitlerimiz ve gazilerimizin sayesinde bu hayatı idame ettirmekteyiz.sevdiklerimizle huzurlu ve mutluysak iş yerlerimizde ekmeğimizi kazanabiliyorsak tüm bunları vatan evlatlarına borçlu olduğumuzu unutmamalıyız.

Kendi çocuklarının yüzünü bile göremeden vatan uğruna can veren şehitlerimize ve yine vatan uğruna kan veren gazilerimize ne yaparsak yapalım vefa borcumuzu ödeyemeyeceğimizin bilincinde olarak onların emanetlerine ve onlara sahip çıkmamızında gerektiğinin bilincindeyiz.
Başta siyasi parti liderlerimizin hükümet ana muhalefet ve muhalefet partileri olarak bu konuya öcelikle duyarlı olmaları gerektiğinin ve bu konuda gerekli kanunların çıkartılmasının önemliliğini altını çizerek vurgulamak istiyoruz.

Bugün kamuya memur işçi alımlarında herhangi bir şart aranmaksızın şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimizin yakınlarına ayrıcalık tanınarak kamuya öncelikle herhangi bir şart aranmadan onların alınmasının doğru olucağını düşünmekteyiz.

Çünkü; gazi ve şehitlerimizin çocukları anne babaları kardeşleri eşleri bu ülkeye asla ihanet edemez onların arasından hain çıkmaz onlar devletine ihanet etmez onlar milletine ihanet etmez onlar devlet vatan uğruna can ve kan verenlerin yakınlarıdır onlar bu  ülkeye ihanet ederse kendi babalarına kendi kardeşlerine eşlerine evlatlarına ihanet etmiş olucaklardır. Bu sebep ile onlar bu devlete gerçek hizmet edebilecek kişilerdir.

Yetkililerin bu insanlara ayrıcalık tanıyarak kamuya alınacak tüm personelin hiçbir şart aranmadan şehit ve gazi yakınlarından alınması ülkemizin şüphesizki çıkarına olucaktır.
Çünkü onlar ne vatanlarına nede yedikleri ekmeklerine ihanet etmezler.
Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak iş dünyamızada iş camiamızada buradan seslenmek istiyoruz.

Değerli iş dünyamızın değerli iş adamları değerli iş hanımları değerli esnafımız değerli firma yöneticilerimiz şüphesizki işyerlerinize personel  ihtiyacınız oluyor. Personel ihtiyaçlarınızı öncelikle sizlerinde gazi ve şehit yakınlarımızdan karşılamanızı istirham ediyoruz.
Onların yakınlarına iş vererek bir nebzede olsa yaşadıgımız hayatı borçlu olduğumuz kazandığımız ekmeğimizi borçlu olduğumuz vatan evlatlarına ufakta olsa borcumuzu ödeyebilmek adına bunu yapmamız gerektiğini düşünmekteyiz.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak bu kampanyayı yurt genelinde başlatıyoruz.derneğimize aradığınız eleman ve personel alımıyla ilgili e-mail göndermeniz halinde derneğimize müracaat eden ünvan almış yada alamamış tüm gazilerimizin yakınlarıyla şehitlerimizin yakınlarından iş arıyan o vasıftaki insanları sizlere yönlendirerek onlara bir nebzede olsa vefa borcumuzu ödemeye çalışacağız.

İş dünyamızın güzel güzide insanları eleman ihtiyaçlarınızı aşağıdaki e-mail adresimize çalışma şartlarıyla birlikte aradıgınız vasıflarıda belirterek yönlendirmeniz halinde iş arıyan vatan evlarımızın yakınları arasından aradığınız vasıfa sahip olan kişiyi size  firmanıza yönlendireceğiz.

E posta adresimiz: gazilermerkezi@gmail.com

0312 3106245 numaralı Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezimizin telefonuna işe ihtiyacı olan tüm gazi ve şehit yakınlarımızın arayarak ve e- posta adresimize fotoğraflı  bir cv sini göndererek işe ihtiyacı olduklarını belirtmesi halindede tarafımızdan istenen personel alımlarına vasıflarına göre yönlendirme yapacağız.

Ünvan almış yada ünvan alamamış şehitlerimizin milletimize emanetleri olan çocukları , kardeşleri , anne baba ve eşlerine ayrıca yine ünvan almış yada alamamış kore , kıbrıs, terörle mücadele eden güneydoğuda veya ülkemizin herhangi bir köşesinde ve sınırlarımız dışına yapılan operasyonlarda görevlerini ifa eden tüm gazilerimize ve gazilik ünvanı alamayan vatan evlatlarının yine birinci derecede yakınlarına hep birlikte vefa borcumuzu ödeyelim.bu duyuruyu paylaşmanızı istirham ederek haydi türkiyem haydi güzel insanlar sizde bu ülkenin asıl sahipleri olan gazilerimizin ve şehitlerimizin yakınlarına bir iş vererek bu insanlara istihdam yaratın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

error: Content is protected !!
WhatsApp chat