Ankara Barosu Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezimizi Tebrik Etti.Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

Ankara Barosu Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezimizi Tebrik Etti.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Kültür bakanlığı ve Mamak Belediyesinin katkıları ile yaptığımız Çanakkale Destanı etkinliğimizden dolayı, Ankara Baro Başkanı Avukat Sayın HAKAN CANDURAN Beyefendi tarafından kuruluşumuza tebrik ve teşekkür mesajı iletildi. Etkinliğimizin olduğu gece toplantıda oldukları için yetişemeyen sayın CANDURAN’a teşekkür belgemizi ve hediyelerimizi makamına ileten değerli büyüğümüz, Ankara barosu ve Hukukun Egemenliği Derneği […]

Bu haber 26 Temmuz 2019 - 15:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Kültür bakanlığı ve Mamak Belediyesinin katkıları ile yaptığımız Çanakkale Destanı etkinliğimizden dolayı, Ankara Baro Başkanı Avukat Sayın HAKAN CANDURAN Beyefendi tarafından kuruluşumuza tebrik ve teşekkür mesajı iletildi.

Etkinliğimizin olduğu gece toplantıda oldukları için yetişemeyen sayın CANDURAN’a teşekkür belgemizi ve hediyelerimizi makamına ileten değerli büyüğümüz, Ankara barosu ve Hukukun Egemenliği Derneği onursal başkanı, gönüllü hukuk danışmanımız avukat Sn. Ahmet Erdem AKYÜZ tarafından Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi adına kendisine teslim edilen hediyelerden sonra, kuruluşumuzu arayarak, Genel müdür Nail KABALI ile görüşerek tebrik ve teşekkür mesajlarını ileterek ve bundan sonrada etkinlik ve çalışmalarımızda her zaman yanımızda olduğunu beyan ettiler.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak hazırladığımız dergimizdede yazıları ile okuyucularımızla buluşacak olan Ankara Barosunun değerli Başkanı Av. Hakan CANDURAN başkanımıza değerli desteklerinden dolayı teşekkür eder, görevinde başarılar dileriz.

 

Ayrıca gecemizde bizleri yalnız bırakmayarak her aşamada desteklerini esirgemeyen başta Av. Ahmet Erdem AKYÜZ olmak üzere Ankara Barosu avukatlarınada katılımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ

Fotoğraf Galerisi

 •  

 

Content retrieved from: https://gaziler.gen.tr/haber/ankara-baro-baskani-av-hakan-canduran-gaziler-sosyal-hizmetler-merkezimizi-tebrik-etti.html.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->