Açılımı dillendirmek bile ihanettir – Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

 • DOLAR
  5,7092
  %0,56
 • EURO
  6,3190
  %0,88
 • ALTIN
  275,50
  %1,02
 • BIST
  100.339
  %-1,56
Açılımı dillendirmek bile ihanettir

Açılımı dillendirmek bile ihanettir

“Devletimiz terör ile en başarılı dönemini yaşarken yeni bir dillendirmek bile ihanettir” diyen  Gazi Lokman Aylar, “Seçim sürecinde yaşanan aymazlıklar üzerinden ‘yeniden açılım’ sözleriyle gündem oluşturmaya çalışanlar bilsinler ki vatan kahramanları olarak bu ihanete asla izin vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

‘Kahraman ordumuzun moralini bozmak istiyorlar’

‘Yeniden açılım’ söylemi talimatının Pensilvanya‘dan verildiğini söyleyen Gazi Aylar şöyle konuştu:

“Devletimizin başarılı operasyonlarına gölge düşürüp kahraman ordumuzun moralini bozmayı hedefliyorlar. Barışın tesis edilmesi için olması lazım. Türkiye Coğrafyası’nda bir savaş yok.Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yaptığı bir savaş değil bölünmez bütünlüğüne kast eden hain terör örgütlerine karşı haklı mücadeledir.”

‘Bu ülkenin Kürt sorunu değil, terör sorunu var’

Gazi Lokman Aylar, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu vatan için bedel ödeyen kahramanlar olarak devlet büyüklerimizden isteğimiz İmralı canisinin artık muhatap alınmamasıdır. Bu tür olaylar en çok biz gazileri ve şehit ailelerini üzmektedir. Devletimiz her gün başarılı operasyonlara imza atarken terör örgütlerine en büyük destek yurt dışından geliyor. Tüm vatan hainleri, terör destekçileri ve terör sevicileri bilsinler ki bu ülkenin hiçbir zaman Kürt sorunu olmadı, bundan olmayacak. Bu ülkenin terör sorunu var. Bu sorun er ya geç çözüme kavuşacak. Çözüm yolu görüşmeler ve mutabakat değil her alanda mücadele etmektir. Dağdaki hainler itlaf edilirken adliye saraylarına, üniversite kürsülerine, devlet kademelerine sızmış kripto hainler ve terör seviciler de temizlenmelidir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

GAZİ TV
error: Content is protected !!
WhatsApp chat