BASIN AÇIKLAMASI : TERÖR ÜSLERİ KAPATILSINGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi

BASIN AÇIKLAMASI : TERÖR ÜSLERİ KAPATILSIN

Bu haber 31 Ekim 2019 - 9:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi, TÜRKAR Türk Kültür Vakfı, Güvenlik Güçleri Derneği, Hilal Derneği ve TÜRGAB – Türkiye Gaziler Birliği Platformu olarak, Türkiye’nin Suriye tarafında oluşturulmaya çalışılan terör devleti girişimini engellemesi amacıyla başlattığı Barış Pınarı Haretakatını yaparak küresel sömürgecilere karşı destansı bir tarih yazdığını ve okyanus ötesinde kağıt üstünde yapılan hesapları bertaraf ettiğini görüyoruz ve destekliyoruz.

Amerika Birleşik Devletlerinin bozulan Suriye planlarına karşılık ülkemizi yıllardır ülkemize karşı elinde koz olarak tuttuğu sözde ermeni soykırımı tasarısını hızla gündeme almasını ve Türkiye’ye yönelik yaptırımları dillendiriyor olmasını ise şiddetle kınıyor, lanetliyoruz.

Ülkemizin geldiği bu nokta, yabancı güçlerin dünyanın merkezi olan Ortadoğu coğrafyasını kontrol etme/sömürme çabalarının sonucu olduğuna inanıyoruz. Türkiye’deki Nato üslerininde terör örgütü pkk/ypg’ye istihbarat desteği sağlamaktadır.

15 Temmuz ihaneti ve darbe girişimindede arka planda, oyun kurucu olarak başrolde olduğunu cümle alemin bildiği Amerikanın Türkiye’deki başta incirlik üssü olmak üzere, ülkemize yönelik bir ihanet üssü ve küresel ve yerli çetelerin pislik yuvası olduğu düşüncemiz nettir.

nato üsleri ile ilgili görsel sonucu

 Şu anda ülkemizde 40`ın üzerinde NATO üssü bulunmaktadır. Bu da demek oluyor ki ülkemiz resmen gizli bir işgal altındadır.  Bu üsleri kullanarak komşularımızı bir bir parçaladılar. Kendilerine kukla terör örgütleri yarattılar ve şimdi amaçlarına ulaşabilmeleri için önlerinde son ve en büyük engel Türkiye’dir.

SON KALE TÜRKİYE`NİN PARÇALANMASINA ASLA MÜSADE ETMEYECEĞİZ!
Ülkemizde bulunan yabancı askeri üslerin kapatılması, ülkemiz içindeki kripto hainlerin kuyruklarını kıstırarak ülkemizi terketmesini sağlayacak, Ordumuz içerisinde bulunan NATO hayranlarının ve sözde sivil toplum örgütü olarak geçinen ve okyanus ötelerinden fonlanarak ülkemizin birliğini ve dirliğini bozmaya çalışan şer odaklarının ve bölgemizde hain emelleri bulunan ABD’nin tüm hesaplarını alt üst edeceğini düşünüyoruz.

Tarihi boyunca yönettiği haklar üzerinde adaletli hoşgörülü davranan Türk milleti, dünyanın her köşesinde saygı ile karşılanan bir millettir. Anadolu’da kurulan son Türk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti devleti, komşuları ile tarihi, kültürel ve akrabalık bağları olan ve tüm komşuları ile iyi ilişkiler içinde olan, ” yurtta sulh, cihanda sulh” şiarı ile hareket eden barışçı bir devlettir.

Ülkemizin barışçıl politikalarının aksine ülkemize ve bölgemize karşı saldırgan tutum sergileyen başta ABD olmak üzere, AB ülkelerininde içinde olduğu NATO üslerinin kapatılması bölgemizde ve ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden yabancı askeri üslerin kapatılması konusunun biran evvel gündeme getirilmesi talebinde bulunuyor ve AİHM’nin kararına rağmen sözde ermeni soykırımını hiç bir hakları olmadan kanunsuz, zorbalıkla ve eşkiyalıkla gözümüze sokanlara haddinin bildirilmesini talep ediyoruz.

Nail KABALI

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi Gn. Md.

Türk Kültürünü Araştırma ve Tanıtma Vakfı

Güvenlik Güçleri Vazife Malülleri Derneği

TÜRGAB – Türkiye Gaziler Birliği Platformu

Hilal Eğitim Sağlık Kültür ve Dayanışma Derneği

Basın Açıklaması

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    paykasa bozum

    error: Content is protected !!
    buy Instagram followers

    buy youtube views

    !--End of Tawk.to Script-->