Danışma Hattı0312 807 40 50

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi.

GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ

Şehit ve Gazi Toprağı Vatan Yapan Değerlerdir.

Kitap Bağış Kampanyası

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » Kitap Bağış Kampanyası

Kitap Bağış Kampanyamıza katılarak Türkiye’nin dört bir yanında kitap bağışı bekleyenlere umut olabilirsiniz.

 

 

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi , Türkiye’nin dört bir yanındaki okullara gönderilmek üzere Kitap Bağış Kampanyası başlattı.

 

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi  “Bağışlayacağınız her kitap geleceğimiz için umut olacak” sloganıyla Kitap Bağış Kampanyası başlattı. Bağışlanan her kitap Türkiye’deki ihtiyaç sahibi okullara gönderilecek.

 

Bağışçılar kitapları Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi’ne gelip teslim edebilirler ya da 0312 911 10 17 numaralı telefonumuzu arayarak  (Dahili 101) verecekleri adreslerden kitaplar alınarak, toplanan kitaplar taşra okullarımıza gönderilecektir.

Yapacağınız kitap bağışları ile Fiziksel Kitap Bağışı Yapabilirsiniz veya Atatürk ve Çanakkale kitap setimizden ( 250 TL – 10 Kitap) alarak okullarımıza gönderebilirsiniz.

Kitap Bağışçılarımızın (veya Sevdiklerinin) İsimlerini Okullarımızda ve Derneklerimizde Kütüphanelerde Yaşatıyoruz

Okullarımızda ve yurt genelinde bulunan Şehit – Gazi Dernek ve Vakıflarımızın Salonlarında Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi – İsim Soyisim – Firma- Kurum Kütüphanesi ) Üst Başlığında İsminize (veya ortaklarınızın, müşterilerinizin, sevdiklerinizin ismine) Kütüphane Yaptırabilirsiniz ( Kütüphane kurulumu a’dan z’ye tarafımızdan takip edilip, kurulumu yapılacak ve yalnızca açılışa geleceksiniz. Örnek teşkil etmek maksadıyla, basın ve yayın organlarında yayınlacaktır.)

 

Karanlıktan (cehaletten) şikayet etmek meseleyi çözmüyor! Mum yaktığımızda (kitap/kütüphane ulaştırdığımızda bilginin) ışığının gelmesi ile karanlık (cehalet) kendiliğinden gider…

Sizin (veya sevdiklerinizin ismine) kütüphane yaptırmak için +90 544 561 85 20 numaralı GSM hattını arayabilirsiniz.

29 Aralık 2017

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar