Danışma Hattı0312 807 40 50

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi.

GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ

Şehit ve Gazi Toprağı Vatan Yapan Değerlerdir.

GaziTV Akademi

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » GaziTV Akademi

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi yayın organı, Türkiye’nin ilk milli savunma kanalı Gazi TV birçok özelliği ile birlikte evinizde. GaziTV Akademi GaziDijital (tvbox) cihazımızla evinizi dershane’ye çeviriyoruz. Lise ve Üniversite hazırlığı tüm dersler Gazi TV AKADEMİ’de…

GaziTV Akademi Dijital Eğitim set üstü tv cihazımız (tvbox) ile canlı olarak veya sürekli güncel videoları ders ve öğretmen seçerek lise ve üniversiteye hazırlık yapmanın yanı sıra, Müzik, Resim, Spor, Halk Oyunları, Yemek vb. özel kursları,
Sinema, spor, belgesel kanallarını, Yerel ve Ulusal ve Tematik Web TV’leri, Türksat kanalları ve IPTV özelliği ile Tüm uyduların TV kanallarını, YouTube vb platformları izleme imkanı bulabilirsiniz.. 

Şehit Gazi Çocukları, Engelliler ve İhtiyaç Sahibi öğrencilere ücretsiz olarak sunulan hizmete cihaz hediyeli çok düşük fiyatlarda sahip olabilir, çocuklarınız lise ve üniversite’ye hazırlanırken ailelerin diğer bireyleri sürekli güncel içeriği ile dilediği kurs eğitimlerini ve  izleyebilirler.

 

UZAKTAN EĞİTİM ; Gaziler  Sosyal Hizmetler Merkezi olarak, Şehit ve gazi çocuklarının eğitimine destek olmak amacıyla kurduğumuz Mehmetçik interaktif Dershanesi Gazi Dijital Cihazımızla Milli eğitim müfredatına uygun olarak, Şehit Gazi çocuklarımızın eğitimine ücretsiz olarak yardımcı eğitim desteği sağlıyor ve eğitim – öğretim hayatına burs ve yurt konularında aracı olarak yardımcı oluyoruz.

 

KURS FAALİYETLERİ : Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak kurumumuz içinde değişik zaman dilimlerinde ve çeşitli alanlarda birebir dersler ve kurs hizmetleri vererek, Şehit Gazi çocuklarına ve Gazilerimize yönelik olan kurslarımız gönüllü eğitimciler tarafından yada tarafımızdan temin edilen alanında uzman hocalar tarafından birebir kurslar verilmektedir.

29 Mart 2018

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar