GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ – 0312 911 90 18 (PBX)

Şehitler ve Gaziler; Toprağı Vatan, İnsanı Ulus Yapan Değerlerdir…
Duyurular

 

Çanakkale Savaşının 103. Yılı etkinliği. Gazi TV ve Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezinin düzenlediği etkinliğimiz, Genel Müdür Nail KABALI’nın takdimi, E. Korgeneral Hasan Kundakçı paşanın söyleşisi, Sanatçılar Tolga ÇANDAR ve Ali Rıza SARIKAYA’nın konseri, 30 kişilik tiyatro ekibimizin Çanakkale savaşını konu alan tiyatro oyunuyla, Şiirler ve Türkülerle Gazi Tv’den canlı yayınla, seçkin konuklar, üst düzey bürokratlar, siyasi parti başkanları, milletvekilleri, öğrenciler, Şehit Aileleri ve Gazilerimin katılımı ile 1600 kişilik Nazım Hikmet Kongre ve Kültür Merkezinde, 19 Mart 2018 Yenimahalle/Ankara’da. Proğrama katılım için, 05445618520 – 0312 911 9018 nolu telefondan davetiye almanızı rica ederiz.   Etkinliğimiz Ankara’dan sonra; yıl boyunca, okullarda, üniversitelerde ve halka açık stadyum ve kültür merkezi vb. yerlerde Sırasıyla İstanbul, İzmir, Eskişehir, Adana, Konya, Malatya, Gaziantep, Antalya, Trabzon ve diğer büyükşehir merkezlerinde devam edecektir.

 

Saz Kursu : Usta Sanatçı Ali Rıza SARIKAYA’nın hocalığında yapılan Saz kursumuza kurs Kayıtlarımız Başlamıştır. Şehit Gazi Çocuklarına ücretsiz olan derslerimize katılım sağlamak ve  bilgi almak için; 0312 911 10 17 Numaralı Hattımızı Arayabilirsiniz.

2018 HEDİYE PAKETİ : Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak hazırlanan 2018 yılı duvar takvimi, Ajandası, Bayrak, Kalem ve Desteklerinizden dolayı hazırlanan onur belgemiz; 2018 yılı dergi aboneliği hediyesi ile satışa sunulmuştur. Mart ayında yayınlanacak olan dergimizde çalışmalar ve etkinliklerimizin yanı sıra takvim satışında destek olan kurum ve kuruluşlarada teşekkür mesajına yer verilecek, ayrıca yaptığımız etkinliklere katılım için davet edileceklerdir.

 

İngilizce Dil Kursu : Kurs kayıtlarımız Başlamıştır. İngilizce Öğretmeni Elif Dursun hocamızın rehberliğindeki İngilizce dil eğitimi, Şehit Gazi Çocuklarına ücretsiz olarak verilmektedir. Derslerimize  katılım sağlamak ve  bilgi almak için; 0312 911 10 17 Numaralı Hattımızı Arayabilirsiniz.

 

 

ŞEHİTLER DİYARI: ÇANAKKALE GEZİSİ 

17 Mart Tarihinde Ulus’ta bulunan Sosyal Hizmetler merkezimizden, Ankara’dan Çanakkale’ye hareket edecek olan otobüslerimizle 18 Mart’ta Çanakkale’de yapılacak olan 103. yıl  etkinliklerine katılım sağlayacağız. Gazi TV televizyonumuzdada proğram şeklinde yayınlanacak tarihe yolculuk ve şehitlerimize vefa gezimize katılım sağlamak bizimle iletişime geçebilirsiniz.