Danışma Hattı0312 807 40 50

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi.

GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ

Şehit ve Gazi Toprağı Vatan Yapan Değerlerdir.

ABONELİK VE PROMOSYON

Ana Sayfa » Duyurular » ABONELİK VE PROMOSYON
Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak hazırlanan 2018 yılı duvar takvimi, Ajandası, Bayrak, Kalem ve Ayyıldız Duvar Saatinden oluşan hediye paketlerimiz 1 yıllık dijital dergi aboneliğinin veya GaziTV aboneliğinin yanında hediye olarak satışa sunulmaktadır.  Elde edilen gelirler Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezinin amaçlarına uygun olarak değerlendirilecektir.
Elde edilen gelirler Mehmetçik İnteraktif Dershanesi projesine,  Gazilerimize yönelik olarak işletmeye açılacak olan Spor, Sosyal Tesisler ve Gazi Konukevi projesine, AR-GE çalışmalarına, Kültür- Sanat Faaliyetlerine, Etkinliklerimize ve yayıncılık faaliyetlerimize  kaynak sağlamaya yönelik olarak kullanılmaktadır.
Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak yayıncılık ve promosyon geliri dışında herhangi bir gelirimiz olmamakla birlikte mevcut gelirler ile  Şehit – Gazi Camiasına Hizmet etmeye yönelik işletmeler kurarak hizmet ağımızı genişletme hedefimizi sizlerin desteği başaracağımıza inancımız tamdır.  Kuruluşumuz özel bir hizmet kuruluşu olup, yardım ve bağış almamaktadır. Abonelikler ve promosyonlar resmi faturası ile tarafınıza iletilmektedir.

29 Mart 2018

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar