Danışma Hattı0312 807 40 50

Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi.

GAZİLER SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ

Şehit ve Gazi Toprağı Vatan Yapan Değerlerdir.

Ağaçlandırma Kampanyası

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » Ağaçlandırma Kampanyası

100 Ispartalı’dan 1000 AğaçGaziler Sosyal Hizmetler Merkezi olarak Şehitlerimizin hatıralarının yaşatılması,  şehit yakınları ile gazilerimize minnetimizin bir ifadesi ve güzel ülkemiz Türkiye’ye bir vefa olarak başlattğımız Şehit- Gazi Ağaçlandırma çalışmaları yapıyoruz. Vatan toprağına can veren, kan veren yiğitlerimizin, kahraman şehitlerimiizn ve gazilerimizin adına dikilecek her fidan, ülkemize bir nefes katacaktır.

Şehitlerimizin, Gazilerimizin emaneti güzel vatanımız için ve Türk milleti için ne yapsak azdır. Atalarımızdan kalan bu mirasın ve her zerresinde şehit kanı taşıyan, bu kutsal vatanın daha temiz ve yaşanabilir olmasını kim istemez?

Doğal yaşam alanları ormanlarımız yok edilirken, onların yerine yenilerini oluşturmaya kim ‘hayır’ der ?

Hepimizin hayalindeki daha güzel, daha yaşanabilir bir Türkiye için yeni bir adımı gelin hep birlikte atalım.

Düzenlediğimiz kampanyalarla yüz binlerce fidanı toprakla buluşturmayı hedefleyen kampanyamız, sizlerin desteği ile onlarca ağaçlandırma yapmayı hedefliyor.

Aksaray’da Bitki Örtüsü ZenginleşiyorBaşlattığımız “Toprağa ve Vatana Vefa” projesiyle; halkımızı, şirketleri, STK’ları, kamu kurum ve kuruluşlarını geleceğin paha biçilemeyecek mirasını oluşturmaya davet ediyoruz.

Bir insan için bir yılda ortalama 7 yetişmiş ağacın kesildiği bu dünyada ”Benimle birlikte sevdiklerimin de dikili bir ağacım olsun” diyorsanız, özel günleriniz için hazırladığımız sertifikalı fidan dikimi kampanyamız da sizler de yer alın.

Şehit Gazi Ağaçlandırmamızda adınıza toplu olarak el birliği ile fidan dikimi yapalım ve kurum ve kuruluşunuzun adını Toprağa ve Vatana bir vefa ile taçlandıralım.

30 Aralık 2017

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar